MHP'Lİ YILDIZ, DOĞANŞEHİR İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP'Lİ YILDIZ, DOĞANŞEHİR İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanlığı görevinden ayrılarak MHP Malatya Milletvekili aday adayı olan Arif Yıldız, hem Doğanşehir’in hem Malatya’nın hem de Türkiye’nin Mill

Yıldız, MHP Doğanşehir İlçe teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette MHP Doğanşehir İlçe Başkanı Muzaffer Çelebi, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatif Bölge Birlik Başkanı İsmet Bayram ve MHP Doğanşehir İlçe teşkilat üyeleri, MHP Malatya İl Başkanlığı görevinden 2015 genel seçimlerde milletvekili adaylığı için ayrılan Avukat Arif Yıldız'ı kapıda karşıladılar.


Yıldız, MHP Malatya İl Başkanlığı ve daha önce görev aldığı Milliyetçi Hareket davasının kutsal olduğuna inandığını, sadece vatan millet değil, Allah'ın nizamını dünyaya hakim kılması için hizmet ettiğini belirterek, “Onun için gücümün yettiğince davamıza hizmet etmeye çalıştım. Üniversite döneminde Ocak Başkanlığı, avukat olduktan sonra partimin tüm davalarını takip ettim. 1999 - 2002 yılları arasında merkez ilçe başkanlığı görevinde bulundum. 2002 genel seçimlerde 4'ncü sırada en genç vekil adayları içinde yer aldım. 2011 yılının Ocak ayından itibaren de Genel Başkanımızın emriyle İl Başkanlığı görevinde bulundum. Şimdi de kısmet olursa, hizmete vekil olarak devam etmek istiyorum. Ama illa vekil olalım diye bir hırsımız yoktur. Allah'ın taktiri neyse o olacaktır. Bizimkisi sadece bu yönde çalışmaktır. Başka bir şey değildir. Kısmetimizde varsa olacaktır” şeklinde konuştu.


Milliyetçi Harekete devletin, milletin ihtiyacı olduğunu belirten Yıldız, Allah’ın izniyle MHP’nin Malatya'dan vekiller çıkaracağına inandığını kaydetti. Hem Doğanşehir’in hem Malatya’nın hem de Türkiye’nin Milliyetçi Hareket iktidarına ihtiyacı olduğunu belirten Yıldız, ülkenin karanlık gidişine MHP’nin çare olacağını söyledi. Yıldız, şunları söyledi:


“Onun için bizim burada elimizde ne gerekiyorsa, ne yapmamız gerekiyorsa, gücümüz nereye kadar yeterse o kadar hep birlikte çalışalım. Malatya'da MHP'den bir vekilin olmaması bizi yetim gibi bırakıyor. Tabiri caizse başka vekillerden destek istiyoruz. Malatya'nın problemlerinde iktidarın vekilleri zaten hiçbir şey yapmıyorlar. Malatya'nın problemleriyle hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Biz Malatya'nın problemlerini dile getireceğimiz zaman Ankara'daki nerenin milletvekili varsa ondan Malatya'nın sorunlarını konuşmasını istiyoruz. MHP'nin Malatya'dan bir vekili, vekilleri olursa o zaman Malatya'nın problemlerini çok daha iyi bilecek ve daha iyi izahat yapacaktır. Problemlerin çözümü için elinden geldiği kadar gayret sarf edecek. Bu hem Doğanşehir hem Malatya için hem de partimiz için çok iyi olacaktır. Bizde önce devletimiz ve milletimiz sonra partimiz ve biz geliriz. Onun için Malatya'dan bir vekile, vekillere ihtiyacımız var. Biz listede olalım veya olmayalım, listenin neresinde olursak olalım sizlerle çalışmaya devam edeceğim.”


Doğanşehir İlçe Başkanı Muzaffer Çelebi ise her zaman olduğu gibi dönemde partinin emrinde olduklarını belirterek, “Gönlümüz sizlerin birinci sırada olmasını ister. Allah sizlere, Milliyetçi Hareket'e hayırlı eylesin. İnşallah bu sefer başarırız. Temennimiz, çalışmalarımız bu yönde olacaktır. Bizden dolayı bir hakkınız geçmemiştir, eğer geçtiyse de helal olsun” dedi.

Kaynak:Hürriyet

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
16 SAF KAN ARAP TAYI GÖRÜCÜYE ÇIKIYORÖnceki Haber

16 SAF KAN ARAP TAYI GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR

ÇALIK, CHP GELİP AK PARTİ KONGRELERİNİ GÖRSÜNSonraki Haber

ÇALIK, CHP GELİP AK PARTİ KONGRELERİNİ G...

Yorum Yazın

Akraba kavgasında silahla vurulan şahıs ağır yaralandı
Malatya’da halk ekmekte de fiyat ayarlaması yapıldı
Ne Antalya ne de İzmir, Malatya’da sıcaktan bunalanların adresi Karasu
‘Dur’ ikazına uymadı,taşıt fiyatından fazla ceza aldı
Yarım asırlık çınar ağacını kesmeye kıyamayınca çözümü böyle buldu
1984 model otomobili gören bir daha bakıyor
İkinci el araç satışları dip yaptı!
Malatya’da ekmekte fiyat ve gramaj ayarlaması
Dalbastı kirazında hasat başladı, rekolte düşük kaldı
Yılanların dansı kamerada

Başka haber bulunmuyor!