Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 farklı meslekten ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacak!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Muğla Büyükşehir Belediyesi 41 farklı meslekten ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu personel alımı yapacak!
Muğla Büyükşehir Belediyesi bugün İŞKUR’un internet sitesi üzerinden 41 ilan yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilana göre Muğla Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 41 farklı kadroya personel alımı yapacak. Alınacak personeller en az ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden olacaktır. Başvurular başlamış olup, her bir ilanın son başvuru tarihi farklıdır. Peki Muğla Büyükşehir Belediyesi hangi mesleklerden personel alımı yapacak? İş başvuruları nereye nasıl yapılacak? Tüm detaylar bu haber içeriğinde…

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sayfasında yeni personel alım ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategori içerisinde yer alan belediye iş ilanlarına göre Muğla Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 41 farklı kadroya personel alımı yapacak.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuruları aynı adrese yapılacak olup her bir ilanın başvuru tarih aralığı farklıdır. Peki, Belediye hangi meslek gurubundan kaç personel alımı yapacak? Başvuru adresi neresi? Adaylardan istenilen başvuru şartları nelerdir? Personel alımı ile ilgili tüm detaylar aşağıda verilmiştir.

1 Çocuk bakım personeli, 1 dalgıç, 1 bale öğretmeni, 1 kaval sipsi sanatçısı ve eğitmeni, 1 kemança ve kemane sanatçısı ve eğitmeni, 1 tiyatro öğretmeni, 3 sağlık memuru, 2 yüzme antrenörü, 3 bilgisayar mühendisi, 1 bilgi güvenlik uzmanı, 1 elektrik elektronik mühendisi ve 1 teknisyeni, 5 bilgisayar teknolojileri teknisyeni, 2 bilgisayar teknisyeni, 2 ekskavatör operatörü, 1 otobüs ve kamyon tamircisi, 1 iç lastik tamircisi, 2 kaynakçı, 3 inşaat ustası, 2 oto bakım tamircisi, 4 büro memuru, 1 sıhhi tesisatçısı, 6 palamarcı, 12 temizlik işçisi, 1 şehir planlayıcı, 15 temizlik personeli, 2 makine mühendisi, 1 vakumlu yol süpürme aracı operatörü, 2 veteriner hekim, 4 elektrik teknisyeni, 4 elektronik teknisyeni, 3 harita teknikeri ve 3 harita mühendisi olmak üzere Muğla Büyükşehir Belediyesine 99 personel alımı yapılacaktır.

 

İŞ BAŞVURUSU

İş başvuruları, resmi ilan içeriğinde belirtilen tarihlerde Muğla Büyükşehir Belediyesi binasına şahsen giderek başvurularını yapabilirler.

Kadrolara göre belirtilen başvuru şartları ve diğer tüm detaylar, İŞKUR sayfasında yayınlanan resmi ilan içeriğinde belirtilmiş olup, resmi ilanı görüntülemek için burayı tıklayınız.

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Et ürünlerinde eşek eti, kırmızı toz biber ve çayda ise boya olduğu tespit edildiÖnceki Haber

Et ürünlerinde eşek eti, kırmızı toz bib...

Doğu buz kesti!Sonraki Haber

Doğu buz kesti!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!