Milletvekili Şahin Doğanyol´u Ziyaret Etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Milletvekili Şahin Doğanyol´u Ziyaret Etti
Milletvekili Şahin Doğanyol´u Ziyaret Etti

İlk olarak ilçe esnafını ziyaret eden Milletvekili Şahin, esnafla bir süre sohbet ederek sorun ve sıkıntılarını dinledi. Burada bir konuşma yapan Şahin, Balyoz davasıyla ilgili değerlendirmelerde bulunarak, "Karar hoşumuza gider ya da gitmez. Önemli olan kamu vicdanındaki yeri nedir ona bakmak lazım. Devlete karşı, insanlığa karşı suç işleyen paşa da olsa general de olsa, kamu kurumunda çalışan üst düzey bürokrat da olsa kim olursa olsun yasa karşısındaki cezası neyse onu mutlaka bulması gerekir" ifadelerini kullandı.
Milletvekili Şahin, "AK Parti öncesi dönemlerde milletle devlet hiçbir zaman için barışık olmamış. Daha düne kadar Balyoz davasından tutuklanan onlarca general olmuş. Bu ülkede hükümet olma noktasında muktedir olamayan iktidarlar vardı. Hamdolsun ilk kez muktedir olan bir hükümet bu ülkede hayat bulmuş. Devlete karşı, insanlığa karşı suç işleyen paşa da olsa general de olsa, kamu kurumunda çalışan üst düzey bürokrat da olsa kim olursa olsun yasa karşısındaki cezası neyse onu mutlaka bulması gerekir. AK Parti iktidarına kadar bu tesis edilemedi. Onun tesis edilmesi noktasında siyasi bir iradenin, bir duruşun mutlaka olması gerekir. Balyoz davasıyla ilgili karar hoşumuza gider veya gitmez. Önemli olan kamu vicdanındaki yeri nedir ona bakmak lazım. Siyasi irade ilk kez bir inisiyatif aldı. Bununla ilgili devletin temel sistemine müdahale etmeye çalışan, halka rağmen iktidarı aşağı indirmeye çalışan, halkın seçmiş olduğu bugüne kadar yüzde 50’den fazla bir oy desteği alan bir siyasi partiyi 2007 yılında kapatmaya çalıştılar. Öncesinde Balyoz darbe planlarını devreye sokmaya çalışmışlar. O olmadı yargıyı devreye koymaya çalıştılar. Biz ne yaptık hepsini bir bir düzeltmeye çalıştık" şeklinde konuştu.
AK Parti iktidarları döneminde çiftçilere yapılan kolaylıklarla ilgili de bilgi veren Şahin, "Vatandaşımızın ekinde olsun hayvancılıkta olsun sulamada olsun, ağaçlarının karşılaşmış olduğu birtakım hastalıklardan dolayı çare bulmak elbetteki iktidarımızın görevidir. Biz köylerimize veteriner hekim göndermişiz, danışman olarak çalışsınlar diye. Ziraat mühendisleri göndermişiz danışman olarak sizlere rehberlik etsinler diye. Bununla birlikte biz alana iniyoruz. Karşılaşmış olduğunuz sorunlarla da ayrıca biz not alıp ilgileniyoruz. Bu konuda iktidar partisinin mensupları olarak, bürokratlarımız olarak köylümüzün elindeki baston gibiyiz. Her an elinizin altında hazır beklemek zorundayız. Amacımız sizlerin köylerinizde daha müreffeh bir hayat sürmeniz, yaşam standartlarınızın yükseltilmesi" dedi.
Şahin ve beraberindekiler Gökçe beldesindeki esnafı da tek tek ziyaret ederek esnafla sohbet etti. Damlı ve Bakımlı köylerini de ziyaret eden Şahin, köylülerin sorunlarını not alarak ilgili kurumlara ileteceğini söyledi.

Kaynak:Hürriyet

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yeşilkent Konutlarının Temeli AtıldıÖnceki Haber

Yeşilkent Konutlarının Temeli Atıldı

Irmaklı´ya Köprü YapılıyorSonraki Haber

Irmaklı´ya Köprü Yapılıyor

Yorum Yazın

34 milyon kişinin banka borcu var
Halk, “soframa ne koysam” diyor...
Ali Babacan: Gün gelir 17-25 Aralık yeniden incelenir
Korkunç Kaza! Dedesinin bir anlık hatası öldürdü
Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan mutasyon açıklaması
Vatandaş krizde! Takipteki krediler yüzde 86 arttı
Kaçırıldığı iddia edilen genç kız Adıyaman’da bulundu
Malatya’da tablet dağıtımına başlandı
2021 yılı asgari ücret rakamı belli oldu
Meral Akşener’den Bahçeli’nin ‘eve dön’ çağrısına cevap

Başka haber bulunmuyor!