MUSTAFA ŞAHİN: BİRÇOK SORUNU ÇÖZDÜK

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MUSTAFA ŞAHİN: BİRÇOK SORUNU ÇÖZDÜK
Malatya'nın Darende ilçesini ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili ve Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, “Milletimize ve ülkemize olan eksilmez sevdamızla her alanda çok büyük

Seçim çalışmaları kapsamında Darende ilçesini ziyaret eden AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, ilçede esnaf ziyaretinde bulundu. İlçeye bağlı mahalleleri de ziyaret eden Şahin, 1 Kasım seçimleri için destek istedi. Ziyarette konuşan Milletvekili Şahin ülkenin istikrarının bozulması için uğraşan bir kitlenin olduğunu ifade ederek, "Bizim amacımız 13 yıldır bu ülkede kardeşçe nasıl yaşadıysak, bundan sonraki nice yıllarda da, birlik ve beraberlik içerisinde bu vatanın genelinde yaşayan ve bu toprakları kendilerine yurt edinen, yurt olarak kabul eden, aynı bayrağa saygı duyan insanlarla bir arada yaşamaktır. Elbette ki bir takım farklılıklar olabilir. Hiçbir insanın bir başkasıyla aynı şartlarda düşünmesi, yaşaması, inanması imkan dahilinde değilken, elbette ki ülkemizdeki bu çeşitlilik, bizim için bir zenginliktir” dedi.


“KÜRTLERLE HİÇBİR BAĞLARI YOK”
Milletvekili Şahin, AK Parti iktidarları döneminde her kesimi kucakladıklarını ve sorunlarını çözdüklerini kaydetti. Şahin, “Alevisiyle, Sünnisiyle, Türküyle, Kürtüyle, kim varsa her kesimi birden kucaklayan bir siyasi parti olabildiysek, ne mutlu bizlere. Bunu yıllardır biz başardık. İktidara ilk gelmiş olduğumuz günden itibaren her kesimden birçok sıkıntılar varken, Allah'a hamdolsun bunların tamamına yakın bir kısmının üstesinden geldik. Bu ülkede 'Kürt sorunu var' dediler, Kürt sorununu hallettik. Ama maalesef bakıyorsunuz Kürt sorununu kendilerinin beraber hareket etmiş oldukları, özellikle PKK ve HDP için söylüyorum, birlikte hareket ettiklerinin belki büyük bir kahir ekseriyeti Kürtlerle uzaktan yakından bağı olmayan bir takım karanlık mihraklarla beraber yol almaya çalışan bu oluşumlar, Türkiye'de halen bir Kürt sorunu varmış gibi algı oluşturmaya çalışıyorlar. Biz iktidara gelmeden önce bir takım çevrelerle ilgili sıkıntılar yaşanmıştır. Bu yalnızca Kürtlerle alakalı değil, bu ülkede 'Ben Müslüman'ım' diyen her kesimin sıkıntıları vardı. Bu sorunları çözmekte elbette ki siyasi iktidarların göreviydi. Biz bunların tümünü çözmüş olmamıza rağmen ama bugün kanın ve silahın vesayeti altında siyaset yapmaya çalışan ve olayı terörize etmeye çalışan PKK ve HDP gibi siyasi uzantıları hala bu ülkede sanki Kürtlerin yegane hamisi gibi kendileriymiş gibi bir algı oluşturarak, insanlarımızın arasına nifak sokmaya çalışıyorlar” şeklinde konuştu.

Kaynak:Hürriyet

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
MALATYA'DA ŞEHİT ÇOCUKLARINA TABLET VE DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR DAĞITILDIÖnceki Haber

MALATYA'DA ŞEHİT ÇOCUKLARINA TABLET VE D...

ESENLİK’TEN DEV YATIRIMSonraki Haber

ESENLİK’TEN DEV YATIRIM

Yorum Yazın

Traktör ile ağaç arasına sıkışarak hayatını kaybetti
Son 19 yılda hane halkının eline 3 bin 500 ton altın girmiş
Malatya'da bir mezra karantinaya alındı
20 Nisan koronavirüs tablosu: Vaka sayısı tekrardan yükselişte
Doğanşehir'de koronadan ölen savcı adliye çalışanlarını yasa boğdu
Meteorolojiden 4 il için fırtına uyarısı
Resmi insan kaçakçılığında flaş gelişme: AKP'li Fatma Şahin de hedefte
Yoğun Bakım Derneği Başkanı uyardı... Çok genç hastalarımız var
İlber Ortaylı'dan Montrö uyarısı: Bunun şakası olmaz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yabancılar bize gıpta ile bakıyor

Başka haber bulunmuyor!