DOĞANYOL’UN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
DOĞANYOL’UN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ve partili yöneticiler Pütürge ilçe

HÜKÜMET KONAĞI HİZMETE GİRDİ

Çalık ve Çakır ile Kahtalı ilk ziyaretlerini Doğanyol Kaymakamı Serdar Karal’a yaptılar. Selçuklu mimarisi ile yapılan Doğanyol Hükümet Konağı’nın yeni binasında gerçekleşen ziyarette Kaymakam Karal, “Yeni hizmet binamız yaklaşık 2 yıl süren bir inşaat çalışması sonrasında 2 Şubat’tan itibaren hizmete girdi” dedi.

Büyükşehir Belediye başkanı Çakır, Doğanyol Hükümet Konağı’nın güzel bir bina olduğunu belirterek, “Doğanyol’a bir prestij katmış. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.  Yapılacak hizmetleri birlikte istişare ederek çalışmalar yürüteceğiz” dedi.

Çalık ise ziyarette yaptığı konuşmada, “Doğanyol ilçemize yeni Hükümet Konağı hayırlı olsun. Hükümet Konağı yeni hizmete girdi. Ata, dede, baba, anne memleketim Doğanyol’a ve tüm Malatya’ya getirmiş olduğumuz hizmetler bizi nasıl mutlu ediyorsa, Doğanyol’a getirmiş olduğumuz hizmetlerde beni çok mutlu etti. Burası gerçekten Doğanyol’a bir prestij katacak. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kaydetti.

doğanyol kaymakamlık

MAHALLE MUHTARLARI İLE TOPLANTI

Mahalle Muhtarları ile yapılan toplantıya Doğanyol Kaymakamı Serdar Karal, Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey, Karayolları, Sağlık,  Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri de katıldı.

Doğanyol Kaymakamı Serdar Karal, toplantıda ilçenin sorun ve taleplerini görüşeceklerini dile getirirken, Doğanyol Belediye Başkanı Recep Gülbey, yapılan toplantının ilçeye çok faydalı olacağını ifade etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “İlçelerimizde büyük oranda MASKİ’nin yapılanmasını, itfaiye hizmetlerinin gelebileceği şekilde araç ve gereç dağılımlarının takviye edilmesi gerekiyor. Konkasör tesislerinin oluşması, seyyar sıcak asfalt plentini kazandırıyoruz. Mucuru her bölgede üreteceğimiz için alt yapı hizmetlerini daha ucuza mal edeceğiz ve daha yoğun ve kaliteli iş fırsatı bulacağız” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, büyükşehir ile birlikte alt yapının oluşturulmasıyla hizmetlerin daha hızlı ve kaliteli bir şekilde vatandaşa sunulacağını kaydetti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Doğanyol ilçesindeki sorunları masaya yatırdıklarını belirterek, “Muhtarlarımızın taleplerini konuştuk. Bu toplantıyı Doğanyol’un hükümet konağında yapıyoruz. Binlerce kez şükürler olsun, Allah kurucu genel başkanımız ve cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’ndan binlerce kez razı olsun, böyle binalar yapmak her babayiğidin harcı değil. Binaların içini doldurmakta her babayiğidin harcı değil. Ben bütün yiğit kardeşlerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Hizmetleriniz için ellerinize sağlık. Mahalle Muhtarlarımıza da teşekkür ediyorum” ifadelerini kaydetti.

ahmet çakır

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BATTALGAZİ'DE OKUL KANTİNLERİ DENETLENİYOR Önceki Haber

BATTALGAZİ'DE OKUL KANTİNLERİ DENETLENİY...

44 MALATYASPOR YARIŞTAN KOPMAK İSTEMİYORSonraki Haber

44 MALATYASPOR YARIŞTAN KOPMAK İSTEMİYOR

Yorum Yazın

34 milyon kişinin banka borcu var
Halk, “soframa ne koysam” diyor...
Ali Babacan: Gün gelir 17-25 Aralık yeniden incelenir
Korkunç Kaza! Dedesinin bir anlık hatası öldürdü
Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan mutasyon açıklaması
Vatandaş krizde! Takipteki krediler yüzde 86 arttı
Kaçırıldığı iddia edilen genç kız Adıyaman’da bulundu
Malatya’da tablet dağıtımına başlandı
2021 yılı asgari ücret rakamı belli oldu
Meral Akşener’den Bahçeli’nin ‘eve dön’ çağrısına cevap

Başka haber bulunmuyor!